כמה מילים על הסרט "לה לה לנד" La La Land

ראיתם את הסרט לה לה לנד? אם אתם מתכננים לראות אותו – לא הייתי ממליצה…

הסרט מדבר על מלצרית, בשם מיה דולן שחולמת להיות שחקנית מצליחה, ועל סבסטיאן "סב" וילדר שחלם להחזיר את עולם הג'אז לעולם שלנו "העולם העתידי" פסנתרן שמנגן מעולה.

סביסטיאן קיבל הצעת עבודה מעולה והחליט לקחת אותה בשביל שחברתו מיה תהיה מרוצה, אך היא הבינה שהוא לא אוהב את העבודה וכעסה עליו שחתם על החוזה

מיה כל הזמן השתתפה באודישנים רבים ללא הצלחה החליטה מיה לכתוב מחזה של יחיד. סבסטיאן התחיל בסבב הופעות עם להקתו והיה ערב צילומים שהוא לא זכר.
באותו הערב מיה הציגה את המחזה וסבסטיאן לא היה שם כמובן שהיא הייתה עצובה נורא וכעסה עליו והיא שמעה מאחורי הקלעים אנשים שאמרו שההצגה הייתה גרועה והיא יצאה החוצה וראתה את סבסטיאן והוא אמר לה שהוא נורא מצטער ושהוא יפצה אותה אבל הא נפרדה ממנו.

אחרי זה התקשרו לסבסטיאן ואמרו לו שהם מהליהוק ורוצים להציע למיה לבוא לאודישן כי הם ראו את ההצגה שלה ונורא התלהב,ו הוא ישר הלך למיה להגיד לה והיא אמרה שהיא גמרה עם הצגות ומשחק והיא הולכת ללמוד מקצוע אחר כי זו כנראה רק פנטזיה רחוקה…

סביסטיאן שכנע אותה בכל זאת ללכת לאודישן וכל זה קורה שהם לא ביחד! היא החליטה בסופו של דבר ללכת לאודישן ומסתבר שהאנשים ביקשו ממנה להציע רעיון לסרט והיא התקבלה…!!!

וכאן אעצור כדי לא להרוס למי שכן רוצה לראות צפייה מהנה!!!😎😀😃😝😁😄😜😎😆

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *